
Електрична м’ясорубка Adler AD 4803, 2000 Вт
2 799 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: AD 4803
+380 (96) 053-74-73
менеджер Мирославповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електрична м’ясорубка Adler AD 4803, 2000 Вт
Надійна електрична м’ясорубка Adler AD 4803 для приготування ковбас, фаршу та подрібнення овочів. Пристрій оснащений трьома змінними ситами для різного помелу, насадкою для ковбас, штовхачем та піддоном. Має функцію пульсуючого подрібнення для максимальної точності, корпус із міцного пластику та антиковзкі ніжки. Легко розбирається та чиститься.


Технічні характеристики:
- Функція Pulse
- 3 ситка
- Ситко для ковбас
- Ситко для маку
- Ситко середнє
- Насадка для ковбас
- Штовхач
- Антиковзкі ніжки
- Потужність: 800 Вт (макс. 2000 Вт)
- Розміри 38.4 × 16.2 × 34.2 cm
- Матеріал корпусу Пластик
- Колір корпусу Білий
- Колір шнура живлення Білий
- Довжина шнура живлення 1.28 m
- Тип вилки C
Комплектація:
Електрична м’ясорубка Adler AD 4803
3 змінні ситка
Насадка для ковбас
Штовхач
Інструкція користувача
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Захист від перевантажень | Так |
| Кількість решіток | 3 |
| Матеріал корпусу | Пластик, Нержавіюча сталь |
| Номінальна потужність | 2000 Вт |
| Реверс | Так |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.1 кг |
| Висота | 384 мм |
| Глибина | 342 мм |
| Ширина | 162 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1.28 м |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість насадок для приготування ковбас | 1 |
| Матеріал лотка | метал |
| Насадка для приготування ковбас | Так |
| Насадка-кебе | Так |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Формувальна насадка для фаршу | Так |
| Штовхач | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 799 ₴







