
Пароварка Adler AD 633, 800 Вт
1 490 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: AD 633
+380 (96) 053-74-73
менеджер Мирославповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пароварка Adler AD 633, 800 Вт
Функціональна пароварка потужністю 800 Вт завдяки багатошаровим контейнерам дозволяє готувати кілька страв одночасно. Пара, що генерується, циркулює всередині приладу, забезпечуючи рівномірний нагрівання всіх інгредієнтів, а вбудований таймер дозволяє легко досягти бажаного рівня готовності. Пароварку можна використовувати для приготування овочів, м'яса та риби. Крім того вона має вбудовані решітки для варіння яєць.


Технічні характеристики:
- Потужність 800 Вт
- Три прозорі контейнери для приготування на парі з турбо-парою
- Контейнери, що штабелюються
- Вбудовані решітки для приготування яєць
- Дезеруар для зливу
- Насадка для турбо-пари
- Чаша для приготування рису
- Об'єм 9 літрів
- Напівпрозорий контейнер для води
- Внутрішній та зовнішній індикатори рівня води
- Пара генерується через 40 секунд після ввімкнення
- Одночасне приготування кількох різних страв
- Ручки та кришка з холодним покриттям
- Можливість додавати воду під час приготування
- Регулювання часу приготування на парі, макс. 60 хвилин
- Індикатор живлення
- Тип вилки: E/F
- Розміри виробу: 56,5 x 56,8 x 28,4 см
- Колір корпусу: Білий
- Матеріал корпусу: Пластик
- Колір шнура: Білий
- Довжина шнура: 107 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Країна виробник | Польща |
| Вбудована техніка | НІ |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Загальний об`єм | 9 л |
| Звуковий сигнал | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість ярусів пароварки | 3 |
| Кількість ємностей | 3 |
| Максимальний час установки таймера | 60 хв |
| Матеріал ємностей | пластик |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Стан | Новий |
| Термостат | Так |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Функція автовідключення | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Дисплей | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 1.07 м |
| Захист від перегріву | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Чаша для рису | Так |
| Швидкий пар | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.7 кг |
| Висота | 284 мм |
| Глибина | 568 мм |
| Ширина | 568 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 490 ₴







