
Локон Adler AD 2113, 60 Вт
795 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: AD 2113
+380 (96) 053-74-73
менеджер Мирославповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Локон Adler AD 2113, 60 Вт
Проста та енергоефективна плойка з класичним дизайном. Керамічне покриття швидко нагрівається та рівномірно розподіляє тепло, дозволяючи досягти бажаного ефекту за лічені хвилини. Її можна використовувати для формування хвиль, але завивання прямого волосся також є легким завданням. Просто візьміть плойку за поворотний шнур, який щільно лежить у руці, і ваша зачіска сяятиме справжньою красою.


Технічні характеристики:
- 4 режими температури: 140°C, 160°C, 180°C, 200°C
- Насадка з керамічним покриттям
- Діаметр: 26 мм
- Рухомі зубці
- Ніжок з холодним покриттям
- Поворотний шнур
- Автоматичне вимкнення: 60 хвилин
- Ергономічна ручка
- Живлення: 220-240 В ~ 50-60 Гц
- Номінальна потужність: 44 Вт
- Максимальна потужність: 60 Вт
- Тип вилки: C
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Керамічне покриття | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість насадок | 1 |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Споживана потужність | 60 Вт |
| Стан | Новий |
| Терморегулятор | Так |
| Тип | Плойки |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор нагріву | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Вага | 0.3 кг |
| Дисплей | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
| Діаметр щітки | 26 мм |
| Затискач для фіксації | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Кількість температурних режимів | 4 |
| Максимальна температура нагріву | 200 град. |
| Можливість завивки волосся | Так |
| Мінімальна температура нагріву | 140 град. |
| Насадка для випрямляння волосся | Так |
| Насадка для спіральної завивки | Ні |
| Насадка-щітка | Так |
| Обертання насадки | Ні |
| Петелька для підвішування | Ні |
| Плоскі щипці | Ні |
| Поворот шнура на 360 градусів | Так |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Термоізольований накінечник | Так |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Функція автовідключення | Так |
| Функція швидкого нагріву | Так |
| Функція іонізації | Так |
| Час нагрівання до потрібної температури | 40 сек |
| Щипці для завивки спіральної | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 795 ₴









