
Чайник Adler AD 1295 white, 1.7L, 2200 Вт
1 490 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: AD 1295w
+380 (96) 053-74-73
менеджер Мирославповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чайник Adler AD 1295 white, 1.7L, 2200 Вт
Інноваційний чайник із РК-дисплеєм температури, 7-рівневим регулюванням температури та функцією підтримки тепла. У режимі кип'ятіння дисплей відображає поточну температуру води, а у режимі підтримки тепла відображає поточну температуру, яку чайник підтримує, циклічно нагріваючи воду протягом 2 годин. Добре рішення для мам, які також годують своїх дітей вночі.


Технічні характеристики:
- Максимальна місткість: 1,7 л
- Мінімальна місткість: 0,5 л
- Плоский нагрівальний елемент з нержавіючої сталі
- Захист від кип'ятіння без рідини
- РК-дисплей, що показує поточну температуру
- Звуковий сигнал під час запуску та після кип'ятіння
- Фільтр для запобігання утворенню накипу
- Регулювання температури приготування та підтримки тепла: 40-50-60-70-80-90-100°C
- 40°C - вода для дитячої суміші
- 50°C - японський зелений чай Гьокуро
- 60°C - квітковий чай (жасмин)
- 70°C - білий чай
- 80°C - китайський зелений чай
- 90°C - червоний чай та деякі види кави
- 100°C - чорний чай та улун
- Функція підтримки тепла протягом 2 годин
- Індикаторна лампочка
- Індикатор рівня води зі шкалою
- Автоматичне вимкнення
- Знімна кришка з нержавіючої сталі
- Основа, що обертається на 360°
- Нержавіюча сталь корпус
- Місце для зберігання шнура живлення
- Живлення: 220-240 В ~50/60 Гц
- Довжина шнура живлення: 67 см
- Номінальна потужність: 1850 Вт
- Максимальна потужність: 2200 Вт
- Розміри виробу: 24,0 x 20,0 x 16,0 см
- Колір: білий
- Тип вилки: E/F
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Країна виробник | Польща |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор рівня води | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Об`єм | 1.7 л |
| Покриття нагрівального елементу | покриття з нержавіючої сталі |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Електрочайник |
| Тип нагрівального елементу | Прихований нагрівальний елемент |
| Функція автовідключення | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автовідключення при відсутності води | Так |
| Блокування кришки | Так |
| Відсік для шнура | Так |
| Дисплей | Так |
| Довжина мережевого шнура | 0.67 м |
| Заварювальний чайник | Ні |
| Звуковий сигнал | Ні |
| Малюнок на корпусі | Ні |
| Наявність фільтра | Так |
| Поворот на 360 градусів | Так |
| Підсвічування чайника | Ні |
| Таймер | Ні |
| Терморегулятор | Так |
| Тривале кип'ятіння | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.5 кг |
| Висота | 230 мм |
| Глибина | 170 мм |
| Ширина | 215 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 490 ₴








