
Ваги підлогові Camry CR 8171 white з функцією зважування немовлят
990 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: CR 8171w
+380 (96) 053-74-73
менеджер Мирославповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ваги підлогові Camry CR 8171 white з функцією зважування немовлят
Точні електронні ваги для ванної кімнати з максимальною вантажопідйомністю 180 кг. Чудовий вибір для спортсменів, людей, які дотримуються дієти, та всіх, хто турбується про свою вагу.


Виготовлені з міцного пластику, вони забезпечують безпечне використання. Вага оснащена чітким світлодіодним дисплеєм. Висока точність (50 г) забезпечує точні вимірювання. Вони також мають функцію скидання та індикатори перевантаження та заряду батареї.
Автоматичне вимкнення допомагає заощаджувати енергію та підвищує зручність використання. Чіткий дисплей забезпечує легке зчитування показників. Вага працює від 4 батарейок типу AAA, а також має режим зважування немовлят.

- Вантажопідйомність: 180 кг / 400 фунтів
- Точність: 50 г/0,1 фунта
- Дисплей: світлодіодний
- Колір дисплея: червоний
- Функція зважування дитини
- Одиниці вимірювання: кг/фунт
- Індикатор низького заряду батареї
- Індикатор перевантаження
- Автоматичне ввімкнення/вимкнення
- Велика поверхня для зважування: 29,5 см x 33,5 см
- Живлення: 4 батарейки типу AAA по 1,5 В (не входять до комплекту)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Camry |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна вага | 180 кг |
| Матеріал платформи | пластик |
| Стан | Новий |
| Тип ваг | Електронні |
| Точність вимірювання | 50 г |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Індикація перевантаження | Так |
| Дисплей | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Одиниці виміру | Фунти, Кілограми |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Тип елементів живлення | AAA |
| Функція автовключення | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.4 кг |
| Висота | 38.5 мм |
| Глибина | 5 мм |
| Ширина | 36.6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 990 ₴






