
Кавоварка електрична Camry CR 4415 black, 300 мл, 480 Вт
1 445 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: CR 4415b
+380 (96) 053-74-73
менеджер Мирославповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кавоварка електрична Camry CR 4415 black, 300 мл, 480 Вт
Електрична кавоварка Camry CR 4415 дозволяє швидко приготувати до 6 чашок ароматної кави. Завдяки об’єму 300 млl, компактній конструкції та алюмінієвому корпусу вона підходить як для використання вдома, так і у подорожах. Пристрій обладнаний системою безпеки, обертовою основою 360° та зручним термоізольованим руків’ям.


Технічні характеристики:
- Об’єм 300 мл / 6 чашок еспресо
- Потужність 480 Вт
- Матеріал корпусу алюміній
- Обертова база 360°
- Ненагрівне руків’я
- Кришка з оглядовим віконцем
- Антиковзні ніжки
- Вимикач вкл / викл
- Автоматичний термовимикач
- Клапан безпеки
- Розміри 25.5 x 17.5 x 13.5 cm
- Довжина кабелю живлення 75 cm
- Колір чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Camry |
| Країна виробник | Польща |
| Вбудована техніка | НІ |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об`єм | 0.3 л |
| Призначення | Побутове |
| Споживана потужність | 220 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип використовуваної кави | Мелений |
| Тип кавоварки | Гейзерна |
| Тип управління | Механічне |
| Приготування молочних напоїв | Автоматичне |
| Додаткові характеристики | |
| USB-інтерфейс | Ні |
| Вбудована кофемолка | Ні |
| Відсік для шнура | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Знімний лоток для збору крапель | Ні |
| Контейнер для відходів | Ні |
| Манометр | Ні |
| Матеріал кавника | пластик |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матеріал ріжка | пластик |
| Можливість підключення до водопроводу | Ні |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Таймер | Ні |
| Додаткові функції | |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор рівня води | Ні |
| Інтегрована система обліку (Шеф карта) | Ні |
| Автоматичне очищення від накипу | Ні |
| Капучинатор | Ні |
| Контроль міцності кави | Ні |
| Одночасне приготування двох чашок | Ні |
| Плита автопідігріва | Ні |
| Подача гарячої води | Ні |
| Протикраплинна система | Ні |
| Підігрів чашок | Ні |
| Регулювання жорсткості води | Ні |
| Регулювання ступеня помолу | Ні |
| Регулювання температури кави | Ні |
| Функція автовідключення | Так |
| Швидкий пар | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1 кг |
| Висота | 270 мм |
| Глибина | 160 мм |
| Ширина | 190 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 445 ₴







